ORAC DECOR

Co tworzy magie wnętrza? Detale. Niezależnie od tego czy preferujesz nowoczesny czy pełen charakteru klasyczny styl prezentowana przez nas kolekcja pełna jest dopasowanych eleganckich gzymsów, stylowych i oryginalnych listew (zarówno przypodłogowych jak i sufitowych) oraz innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych.

 

Produkty Orac Decor® są wykonywane z wysokiej jakości polimerów, które łączą w sobie twardość, obrabialność, wysokie właściwości materiałów syntetycznych oraz wygląd drewna lub gipsu. Wszystkie produkty zostały pokryte podkładem, aby zapewnić lepsze efekty malarskie.

Co znajdziemy w ofercie Orac Decor:

Dekoracje sufitowe, czyli gzymsy, rozety, kopuły, panele sufitowe oraz profile wielofunkcyjne. (Dekoracje sufitowe mogą występować w wersji elastycznej Flex – oznacza to, że możliwe jest ich wygięcie na określonym odcinku długości z zastosowaniem do zakrzywionych powierzchni.)

Listwy przypodłogowe – doskonale maskują połączenie ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń.Większość modeli została zaprojektowana tak, by w bezpieczny i elegancki sposób móc ukryć plączące się po domu kable elektryczne. Służą również do zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych.

Dekoracje ścienne, panele 3d oraz inne elementy dekoracyjne.

W naszej Galerii Wnętrz możecie Państwo zakupić wszystkie elementy sztukaterii Orac Decor.

 

Zachecamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami: