WSPÓŁPRACA

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego ale także do architektów, projektantów, deweloperów i firm budowlanych. Wykonujemy meble oraz blaty do obiektów użyteczności publicznej – hoteli, urzędów, obiektów medycznych. Wyposażamy również mieszkania pokazowe.

 

WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI I ARCHITEKTAMI

Dobrze zorganizowana współpraca.

Lubimy wyzwania i nieszablonowe projekty – to właśnie dlatego tak cenimy sobie współpracę z architektami wnętrz.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.
Jesteśmy otwarci na pytania, zazwyczaj udaje nam się rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące produktów, technologii wykonania czy montażu.
Do zawartej współpracy podchodzimy długofalowo, z czasem tworząc przyjacielskie relacje biznesowe.
Chcemy, abyś czuł się u nas dobrze i swobodnie. Wierzymy, że dobra współpraca od samego początku tworzenia projektu zaowocuje pięknym, funkcjonalnym i zadowalającym Inwestora wnętrzem.

Galeria Wnętrz Drewutnia Loft, to oprócz mebli na zamówienie wiele innych wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz.
Dla ułatwienia pracy w jednym miejscu możesz otrzymać kompleksowe umeblowanie wnętrza, system Elfa, panele winylowe czy sztukaterię Orac Decor.
Aby ułatwić współpracę z Klientem finalnym podjęliśmy również współprace z wieloma firmami z zakresu wyposażenia wnętrz – posiadamy w swoim showroomie wszystkie niezbędne do pracy artykuły marketingowe i produktowe.

Aby zapewnić maksimum komfortu pracy stworzyliśmy komfortową, w pełni wyposażoną przestrzeń do indywidualnych rozmów z klientem.

 

Chcesz podjąć z Nami współpracę?

Nie czekaj!