NAJNOWSZE REALIZACJE

Szafka łazienkowa z ażurowym frontem i blatem kompozytowym
Unikatowa szafka łazienkowa!
Lakierowana szafka z ażurowym frontem wykonanym na zamówienie, podświetlanym wieńcem dolnym oraz blatem kompozytowym w kolorze Corian Sparkling White. Z tego samego materiału co blat wykonany został również regał prysznicowy.
Aby szafka była równie funkcjonalna co piękna została wyposażona w szufladę Blum oraz szufladę wewnętrzną.

Podświetlona komora zlewozmywaka
White Onyx – jeden z najnowszych dekorów Coriana. Do złudzenia przypominający prawdziwy Onyx, posiadający wszystkie zalety materiału solid surface. Materiał ten jest półprzeźroczysty – dzięki podświetleniu można uzyskać naprawdę nietuzinkowy efekt. White Onyx posiada jednak wszystkie właściwości materiału kompozytowego – jest nieporowaty, odporny na większość środków chemicznych, termoformowalny i odnawialny.

W najnowszej realizacji użyliśmy tego materiału do zrobienia komory zlewozmywakowej.

Zabudowa meblowa z szafą wnękową, meble łazienkowe i stelaż łóżka
Piękne wnętrze, a w nim stylowe i funkcjonalne meble skrojone na miarę! W naszej najnowszej realizacji zabudowa kuchenna wraz z szafą wnękową w przedpokoju. W tej samej stylistyce wykonane zostały również meble łazienkowe oraz stelaż łóżka.

Stara komoda w nowym wydaniu!
Stara komoda w nowym wydaniu!

W drewnianej komodzie zostały przelakierowane fronty oraz przekute prowadnice szuflad – tak aby była nie tylko piękna ale również bardziej funkcjonalna!