Aktualności

Home » Aktualności

 

Zapraszamy do skorzystania z nowej promocji! –> http://drewutnia.com.pl/promocje/

 


Nowości Kerrock!

Z przyjemnością informujemy, że oferta Kerrock została powiększona o 12 nowych modeli zlewozmywaków i 13 nowych wariantów umywalek.

Wśród nowości między innymi:

– zlewozmywaki kuchenne ELLA z dnem ze stali nierdzewnej; 3 modele w kolorach z serii UNI, GRANITE, TERACO,
– okrągły zlewozmywak kuchenny ALITA,
– mały zlewozmywak kuchenny PIKA (następca popularnego modelu PIA),
– umywalki łazienkowe NA TWOJE ŻYCZENIE – LINA i LUNA; o wymiarach wg życzenia Klienta i standardowych, zaproponowanych przez producenta; w kolorach z serii UNI, GRANITE, TERACO,
– umywalki łazienkowe ORIANA, OFELIA, OLIVIA; produkowane w trzech wariantach montażu: stawiane na blat, wpuszczane w blat i podklejane pod blat,
– umywalki łazienkowe z maskownicą otworu odpływowego – 6 modeli, w tym odpowiedniki popularnych umywalek prostokątnych BRINA, CHERI, LORA.
– wanienki, wanny, zlewy i umywalki specjalistyczne do obiektów medycznych i dostosowane do osób niepełnosprawnych.


UNIKATOWE, DREWNIANE MEBLE I OZDOBY! ⇒kliknij, aby przejść na stronę 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręcznie wykonane, drewniane skrzynie i ozdoby.


Nowości Nowości Nowości!!!

Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment. I właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiła się podstawa aranżacji wnętrz.. czyli podłoga! Od teraz możecie Państwo zakupić u nas wysokiej klasy panele winylowe LVT⇒ kliknij, aby przejść na stronę

 

Charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki eksploatacyjne powierzchni. Jeżeli już mowa o eksploatacji to warto nadmienić, że panele LVT są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonale nadają się do konfiguracji z ogrzewaniem podłogowym, są  antystatyczne i wodoodporne. Ich wytrzymałość poparta jest dokładnymi badaniami i certyfikatami. Nie należy zapominać również o wizualnych zaletach, jakie posiadają panele LVT. Precyzja wykonania, dbałość o każdy szczegół, różnorodność wzorów, perfekcyjne odwzorowanie drewnianej faktury sprawiają, że każde wnętrze zyska unikalny charakter.


Drodzy klienci!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stosika na Targach Budownictwa Gryf-Bud!


W dniach 1, 2 kwietnia 2017 zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Gryf Bud w Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze BCTW w Myślęcinku.
Jednocześnie informujemy, że nasz salon przy ulicy Gdańskiej 42 w Bydgoszczy Pasaż Usługowy / ul. Gdańska 42, Bydgoszcz będzie otwarty zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach 10-16.

Serdecznie zapraszamy!


POSZERZAMY ASORTYMENT!

W trosce o jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów od teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwo również HOKERY KUCHENNE, będące niewątpliwie dopełnieniem zabudowy kuchennej! 

 


Miło nam poinformować, że nowa kolekcja materiałów dekoracyjnych EGGER jest już dostępna :). Więcej szczegółów uzyskacie Państwo w naszym salonie.

 


Zapraszamy do obejrzenia naszej reklamy telewizyjnej: