Aktualności

Home » Aktualności

Fanów sztuki, malarstwa i przedwojennej Bydgoszczy zapraszamy do naszej Galerii 
Od teraz znajdziecie Państwo u nas również unikatowe, urokliwe obrazy z kolekcji „Przedwojenna Bydgoszcz” p. Juliusza Droba.

 

 


Nowe dekory Coriana – piękno kamienia, funkcjonalność kompozytu

Od teraz możecie Państwo zamówić u nas blat (lub stolik, umywalkę, zlewozmywak czy też inny projekt!) z płyt z nowej kolekcji firmy Corian. Dekory, które do złudzenia przypominają kamień pozostają przy tym ciepłe, nieporowate, odnawialne oraz łączone w sposób bezspoinowy.Szanowny Kliencie,

doceniamy to, że powierzyłeś nam swoje dane osobowe. Chcemy żebyś wiedział, że do ich ochrony dużą wagę. W związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) chcielibyśmy Cię poinformować o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach z tym związanych.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane?

Przetwarzanie Twoich danych pozwala nam na świadczenie usług, przede wszystkim umożliwia realizowanie Twoich zamówień, kontakt związany z wykonywaniem łączącej nas umowy, a także przesyłanie informacji marketingowych i promocyjnych (w tym newslettera).

W szczególności przetwarzamy Twoje dane osobowe:

 • w celu wykonania umowy o świadczenie usług (w tym m.in. realizacji zamówień, rozliczeń, komunikacji związanej ze świadczeniem usług). Podstawą przetwarzania jest niezbędność do wykonania umowy.

 • w celu obsługi reklamacji i ewentualnych innych roszczeń.

 • w celach analitycznych lub statystycznych. Podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes firmy Stelmeb, polegający na wykorzystywaniu analiz finansowych i sprzedażowych na potrzeby wewnętrznego raportowania i wyznaczania optymalnych kierunków naszego rozwoju;

 • w celu kierowania do Ciebie przez Stelmeb treści marketingowych i promocyjnych.

Jeżeli więc jesteś Klientem firmy Stelmeb, będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do prowadzenia i obsługi Twoich zamówień, zapytań, ewentualnych reklamacji, a także realizacji obowiązków prawnych ciążących na firmie Stelmeb.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w środowisku informatycznym. Oznacza to, że mogą być także tymczasowo przechowywane i przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i poprawnego funkcjonowania systemów informatycznych, np. w związku z wykonywaniem kopii bezpieczeństwa, testami zmian w systemach informatycznych, wykrywania nieprawidłowości lub ochroną przed nadużyciami i atakami.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych i jak się z nim skontaktować?

Administratorem danych, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Stelmeb Kamil Stelter z siedzibą przy ul.Wilgi 6 w Łochowicach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych napisz do wyznaczonego przez nas inspektora danych osobowych. Możesz to zrobić korzystając z tradycyjnej poczty (Stelmeb ul.Wilgi 6, 86-065 Łochowice) lub poprzez pocztę elektroniczną (poczta@stelmeb.pl)

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas Twojego kontaktu z nami. Dane mogły zostać przekazane osobiście, telefonicznie, listownie, drogą mailową lub w innej formie elektronicznej.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz maksymalnie 10 lat po jej zakończeniu w celu dochodzenia roszczeń, wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, szczególnie prawa podatkowego i rachunkowego. W celach marketingowych oraz w przypadku programów lojalnościowych do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć Ci usługę wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych:

 • imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail (w przypadku osób fizycznych)

 • nazwy firmy, adres siedziby, numer NIP, numer telefonu, adres e-mail (w przypadku podmiotów gospodarczych).

Jeśli nie podasz tych danych osobowych niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe udostępniamy stronom transakcji, które zawierasz w naszej firmie, pracownikom odpowiedzialnym za obsługę klienta oraz podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi płatnicze, kredytowe, ubezpieczeniowe, wykonują usługi konsultingowe lub audytowe, wspomagają obsługę klientów firmy Stelmeb, wspierają promocję ofert, współpracują w ramach kampanii marketingowych. Możemy przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.

Jakie masz uprawnienia wobec firmy Stelmeb Kamil Stelter w zakresie przetwarzanych danych i jak możesz z nich skorzystać?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj.:

 • prawo dostępu,

 • sprostowania,

 • usunięcia Twoich danych,

 • ograniczenia ich przetwarzania,

 • prawo do ich przenoszenia,

 • prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Z uprawnień tych możesz skorzystać, gdy:

 • będziesz chciał sprostować swoje dane – zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne;

 • będziesz chciał usunąć swoje dane – Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez Stelmeb; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa;

 • będziesz chciał ograniczyć przetwarzanie danych: gdy zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych na okres pozwalający nam sprawdzić prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;

Pamiętaj, że masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Nie chcesz wydawać gotówki na odnowienie mieszkania?

Przyjdź na Gdańską 42 lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Szanowni klienci!

W związku z rosnącym zainteresowaniem meblami łazienkowymi postanowiliśmy poszerzyć naszą ekspozycję o nowe aranżacje łazienek!

Jeżeli szukacie Państwo unikatowych mebli i nietuzinkowych rozwiązań, potrzebujecie rady czy oczekujecie fachowej pomocy przy filiżance dobrej kawy – zapraszamy do naszego studio!

Przypominamy – znajdziecie nas Państwo przy ul. Gdańskiej 42


„Pasjonatów malarstwa, poszukiwaczy rzeczy nietuzinkowych, wyszukanych z klasą i charakterem, a przy okazji miłośników twórczości artystycznej Krzysztofa Krawiec zapraszamy…
Zapraszamy w progi miejsca wyjątkowego na mapie Bydgoszczy, miejsca klimatycznego, niebanalnego, gdzie pierwsze skrzypce gra wyjątkowość oferowanych mebli oraz unikatowy czar dekoracji wnętrz.
Do tego właśnie niespotykanego przybytku zawitały obrazy autorskie Krzysztofa, aby dopełnić magii tegoż miejsca.
Zachodźcie, oglądajcie, a i kupić można, jeśli któryś na żywo przypadnie szczególnie do gustu 

Chcielibyśmy ubrać to w słowa ładniej i trafniej ale chyba się nie da.. Dlatego napiszemy tylko ZAPRASZAMY, my jesteśmy oczarowani!


Nowości Kerrock!

Z przyjemnością informujemy, że oferta Kerrock została powiększona o 12 nowych modeli zlewozmywaków i 13 nowych wariantów umywalek.

Wśród nowości między innymi:

– zlewozmywaki kuchenne ELLA z dnem ze stali nierdzewnej; 3 modele w kolorach z serii UNI, GRANITE, TERACO,
– okrągły zlewozmywak kuchenny ALITA,
– mały zlewozmywak kuchenny PIKA (następca popularnego modelu PIA),
– umywalki łazienkowe NA TWOJE ŻYCZENIE – LINA i LUNA; o wymiarach wg życzenia Klienta i standardowych, zaproponowanych przez producenta; w kolorach z serii UNI, GRANITE, TERACO,
– umywalki łazienkowe ORIANA, OFELIA, OLIVIA; produkowane w trzech wariantach montażu: stawiane na blat, wpuszczane w blat i podklejane pod blat,
– umywalki łazienkowe z maskownicą otworu odpływowego – 6 modeli, w tym odpowiedniki popularnych umywalek prostokątnych BRINA, CHERI, LORA.
– wanienki, wanny, zlewy i umywalki specjalistyczne do obiektów medycznych i dostosowane do osób niepełnosprawnych.


UNIKATOWE, DREWNIANE MEBLE I OZDOBY! ⇒kliknij, aby przejść na stronę 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręcznie wykonane, drewniane skrzynie i ozdoby.


 

Nowości Nowości Nowości!!!

Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment. I właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiła się podstawa aranżacji wnętrz.. czyli podłoga! Od teraz możecie Państwo zakupić u nas wysokiej klasy panele winylowe LVT⇒ kliknij, aby przejść na stronę

Charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki eksploatacyjne powierzchni. Jeżeli już mowa o eksploatacji to warto nadmienić, że panele LVT są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonale nadają się do konfiguracji z ogrzewaniem podłogowym, są  antystatyczne i wodoodporne. Ich wytrzymałość poparta jest dokładnymi badaniami i certyfikatami. Nie należy zapominać również o wizualnych zaletach, jakie posiadają panele LVT. Precyzja wykonania, dbałość o każdy szczegół, różnorodność wzorów, perfekcyjne odwzorowanie drewnianej faktury sprawiają, że każde wnętrze zyska unikalny charakter.


Zapraszamy do obejrzenia naszej reklamy telewizyjnej: