Inne meble

Home » Inne meble

INNE MEBLE I ZABUDOWY

Oferty producentów czy dystrybutorów mebli w większości przypadków są do siebie bardzo zbliżone, a dostępne zestawy składają się z takich samych elementów. Jeśli sypialnia, to łóżko i szafa. Jeśli pokój, to witryna, komoda, ewentualnie biurko.
Wychodzimy poza te utarte schematy. Tworzymy meble dopasowane nie tylko do wnętrza, ale też charakteru i upodobań klienta. W zależności od oczekiwań, pomieszczenie możemy zamienić w praktyczną bibliotekę czy gabinet dla biznesmena.

Nowoczesne meble na zamówienie

Marzysz o oryginalnych nowoczesnych meblach na wymiar, nowoczesnej komodzie lub biurku do pracy, a może o klasycznej i pojemnej biblioteczce, w której bez trudu pomieścisz wszystkie swoje książki? Jeśli tak, to my możemy spełnić Twoje marzenia!

Do produkcji naszych mebli używamy najwyższej jakości materiałów. Meble na zamówienie wykonywane są głównie z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku (dotyczy frontów). Meble na zamówienie wykonujemy również z drewna egzotycznego lub drewna krajowego np dąb, buk, jak również stosujemy dostępne na rynku laminaty drewnopodobne lub gładkie struktury. Wykonujemy z nich szafki nocne, komody, regały na książki jak również szafki na buty, wieszaki, stoliki, półki oraz wiele innych mebli pod wymiar. Proponujemy Państwu również  wieszaki, stoliki czy półki.

Z przyjemnością i z wielkim zaangażowaniem zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesne meble na zamówienie wysokiej jakości, według Twoich wytycznych oraz wspólnie opracowanego projektu. Korzystając z naszych usług i zamawiając nowoczesne meble na wymiar w naszej firmie, realizowane specjalnie dla Twoich potrzeb, masz pewność, że Twój mebel będzie naprawdę wyjątkowy i funkcjonalny. Z pewnością będzie Ci służył przez wiele lat. W procesie projektowania mebli służą pomocą nasi projektanci.

Jeśli w sklepach meblowych nie znajdziesz gotowego produktu, tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania!

Przy produkcji mebli wykorzystujemy materiały najlepszej jakości – wiodących i docenianych producentów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór frontów meblowych – od frontów laminowanych, przez drewniane, akrylowe czy lakierowane.

Aby zapewnić długoletnią satysfakcje do produkowanych mebli stosujemy okucia firmy Blum, Hettich czy GTV. Funkcjonalność i ergonomie zapewniamy naszym klientom proponując akcesoria renomowanej firmy PEKA.

 

WYBRANE REALIZACJE

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.