Meble do firm i instytucji

Home » Meble do firm i instytucji

Meble biurowe

Stanowisko pracownicze musi być zaprojektowane i zorganizowane tak, aby sprzyjało utrzymaniu aktywności umysłowej i pełnego komfortu – dlatego najlepiej jest zadbać o odpowiednie meble na zamówienie. Kwestią, która jest bardzo istotna dla wydajności przedsiębiorstwa, jest wyposażenie biura. Powinno ono pozwolić na sprawne i uporządkowane realizowanie codziennych działań.

Tworzymy właśnie takie meble biurowe na wymiar. Projektowane na zamówienie, gwarantują najbardziej efektywne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Dodatkowo indywidualnie zaprojektowane lady recepcyjne pozwalają na wykreowanie wizerunku przedsiębiorstwa poprzez dobrą prezentację już od samego wejścia do jego siedziby. Meble gabinetowe systemowe to natomiast możliwość szybkiego dobrania najbardziej optymalnej konfiguracji spośród wielu funkcjonalnych modułów, z zachowaniem ich stylistyki.

 

Trwałość oraz estetyka wykończenia – właśnie dzięki tym cechom lady recepcyjne i meble gabinetowe na wymiar doskonale nadają się jako wyposażenie biur. Ujmują swoją elegancją i nowoczesnością. Nie można także pominąć ich funkcjonalności.

W naszych kolekcjach odnajdą Państwo zarówno realizacje zachowane w bardzo klasycznym stylu, jak i te, które podkreślą modernistyczny potencjał aranżacji każdego firmowego pomieszczenia, w którym się znajdą.

Oferujemy meble biurowe o różnym standardzie i przeznaczeniu począwszy od recepcji, poprzez meble pracownicze, po sale konferencyjne, meble gabinetowe, archiwa, zaplecza socjalne i kuchenne. Nasze biurka, szafy, regały, lady recepcyjne pozwalają na umeblowanie każdego biura. W ofercie naszej znajdują się zarówno proste i tanie systemy meblowe jak również takie, które cechuje niebanalne wzornictwo oraz bardzo wysoka jakość przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze meble biurowe były ergonomiczne. Każdy klient jest w stanie z naszych mebli stworzyć funkcjonalne, kompletnie wyposażone stanowisko pracy. Pracownicy Drewutni służą przy tym swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

 

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego ale także do:

 • firm
 • instytucji
 • biur projektowych
 • deweloperów
 • producentów jachtów, łodzi
 • producentów kamperów, przyczep kempingowych

 

Wykonujemy meble oraz blaty do obiektów użyteczności publicznej – hoteli, urzędów, obiektów medycznych. Wyposażamy również mieszkania pokazowe.

 

Równocześnie możemy pochwalić się że zaufali nam:

 • Dworzec Główny PKP w Bydgoszczy
 • Smart Outlet Center w Bydgoszczy
 • Centru Matki Polki w Łodzi
 • Fundacja Wiatrak w Bydgoszczy
 • Kawiarnia „Słodka Wyspa” w Centrum Handlowym GS Koronowo

 

Współpracujemy również z Bydgoskim Deweloperem Moderator Inwestycje (więcej w zakładce „Współpraca”)

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.