Meble kuchenne

Home » Meble kuchenne
Meble kuchenne
Nie bez powodu mówi się, że kuchni jest sercem domu. Dla nas ważne jest aby była ona piękna, funkcjonalna ale także w pełni dopasowana do klienta, jego przyzwyczajeń i oczekiwań. Podejmujemy się wszystkich projektów – od tych prostych i standardowych, do tych bardzo nietuzinkowych – ultranowoczesnych ale także stylizowanych i tradycyjnych. 
W naszym studio istnieją trzy drogi współpracy z klientem:
1. Posiadasz swój projekt – weź go ze sobą i przyjdź do naszego studia przy ul.Gdańskiej 42, omówimy wszystko przy filiżance dobrej kawy i na bazie Twoich sugestii sporządzimy wycenę.
2. Nie masz swojego projektu ale wiesz czego oczekujesz? Twój komputer pęka w szwach od ilości zapisanych inspiracji,a głowa jest pełna pomysłów? Zabierz to wszystko ze sobą, rozrysuj swoje pomieszczenie i ustawienie szafek. Tutaj omówimy dostępne materiały, doradzimy i sporządzimy wycenę.
3. Nie masz zielonego pojęcia jak ma wyglądać Twoja zabudowa lub nie masz czasu się tym zająć? Nic straconego! Możesz nam zlecić stworzenie projektu. W tej opcji przyjedziemy do Ciebie na pomiar, omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy Ci rozwiązanie. Jeżeli potrzebujesz kompleksowego projektu mieszkania, a podobają Ci się nasze realizację, również zgłoś się do nas – współpracujemy z wieloma świetnymi architektami, których projekty z pewnością zaspokoją Twoje oczekiwania i przy naszej pomocy kompleksowo wyposażą Twoje mieszkanie!

Zastanawiasz się co ma wpływ na cenę oraz na wygląd i funkcjonalność kuchni?  Spieszymy z pomocą i sporządzamy mikro przewodnik po materiałach:
 • fronty, czyli to co najczęściej idzie „na pierwszy ogień” przy wyborze materiałów:
  – drewniane, wykonane z litego drewna. Piękne, ponadczasowe ale również nieco wymagające
  – fornirowane, pokryte warstwą okleiny naturalnej. Z pewnością nadają prestiżu i elegancji pomieszczeniu.
  – lakierowane, czyli mdf pokryty warstwą lakieru. Mamy w tym przypadku bardzo dużą swobodę w wyborze koloru – wybierać możemy spośród całej palety ICA i RAL. Fronty mogą być polakierowane na mat lub połysk, w tafli lub z frezami.
  – laminowane – wykonane z płyt laminowanych- od tych standardowych, najkorzystniejszych ekonomicznie, do tych bardziej innowacyjnych jak np. wykonanych z płyt z włoskiej kolekcji Cleaf, o zwiększonej odporności na wilgoć i zarysowania. Wybór dekorów i kolorów jest obszerny – od tych imitujących drewno, kamień, beton do tych o niestandardowym designie np. tkanin.

 

 • blaty, które nie tylko na równi z frontami kreują wygląd naszej zabudowy ale również muszą być bardzo trwałe – są elementami najbardziej narażonymi na eksploatacje.
  Jakie blaty u nas znajdziecie?
  – kompozytowe – innowacyjne blaty wykonane z tworzywa mineralno-akrylowego (zmielone minerały połączone żywicą akrylową). Wodoodporne, nieporowate, termoplastyczne, ciepłe ,przyjemne w dotyku i wygodne w użytkowaniu.
  – drewniane – naturalne i ekologiczne, nadające pomieszczeniu ciepła i przytulności. Wymagające jednak systematycznej impregnacji.
  – kompaktowe – ultracienkie (10mm), samonośne, wodoodporne, o nietuzinkowej stylistyce.
  – laminowane – wykonane w technice postformingu, duży przekrój dekorów – imitujące drewno, kamień, beton.
  – konglomeraty kwarcowe – będące kompozycją zmielonego kamienia z żywicą.
  – spieki kwarcowe – będące połączeniem naturalnych materiałów: kwarcu, granitu, pigmentów ceramicznych.

Więcej na temat rodzajów blatów znajdziesz w zakładce BLATY.

 • okucia i akcesoria, czyli to, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a czyni Twoją kuchnie użyteczną i funkcjonalną.
  Do produkcji naszych mebli używamy dobrych jakościowo produktów, współpracujemy z takimi producentami jak Blum, Amix, GTV czy Peka.
  Tobie pozostawiamy jednak wybór na jakie okucia i akcesoria się zdecydujesz – to Ty musisz się czuć dobrze w swojej kuchni!
  Jakie okucia mamy na myśli?
  – rodzaj prowadnic szuflad (Blum: tandem, tandembox antaro, legrabox, GTV, Amix). Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania charakteryzuje pełen wysuw szuflady oraz cichy domyk,
  – rodzaj podnośników frontów szafek górnych (Blum aventos HK, HKS, HF,czy HL)
  – technologie ruchu (tip-on – mechaniczne wspomaganie otwierania, servo-drive – elektryczne wspomaganie otwierania)
  – wyposażenie szafek (wyciągi szafek narożnych le-mans / magic corner, cargo do szafek wysokich, cargo „15”, segregacja śmieci)

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI:

Filmy produktowe ⇓

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.