Meble kuchenne

Home » Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar – idealnie dopasowane do Twojego pomieszczenia, nowoczesne, ergonomiczne i przede wszystkim funkcjonalne

Właściwe zagospodarowanie i aranżacja przestrzeni kuchennej to kwestia estetyczna i ergonomiczna, rzutująca na odbiór całego wnętrza. Rozkład mebli, ich kolorystyka oraz zdobienia to elementy decydujące o spójności, ale też indywidualności pomieszczeń. Przemyślany i dopracowany styl kuchni gwarantuje nie tylko przyjemne wrażenia estetyczne ale też komfort jej użytkowania.

Aktualne trendy w aranżacjach eksponują głównie nowoczesne zabudowy kuchenne, o minimalistycznym charakterze. Projektanci za wyjątkowo interesujące uznają kuchnie w stylu skandynawskim oraz odzwierciedlającym dzikość natury. Klienci zaś równie chętnie wybierają tradycyjne meble kuchenne, uznając je za ciekawsze i bardziej przytulne. By zadowolić gusta jednych i drugich oferujemy meble na wymiar o różnorodnej stylistyce, odpowiadającej zarówno poczuciu estetyki mieszkańców, jak i atmosferze wnętrza.

Przy produkcji mebli wykorzystujemy materiały najlepszej jakości – wiodących i docenianych producentów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór frontów meblowych – od frontów laminowanych, przez drewniane, akrylowe czy lakierowane.

Aby zapewnić długoletnią satysfakcje do produkowanych mebli stosujemy okucia firmy Blum, Hettich czy GTV. Funkcjonalność i ergonomie w kuchni zapewniamy naszym klientom proponując akcesoria renomowanej firmy PEKA.

 

U nas kupisz na RATY!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Marka StelMeb znana jest z wysokiej jakości wykonania oraz kreatywnych rozwiązań. To producent mebli kuchennych z Bydgoszczy zapewniający szeroki wybór możliwość w zróżnicowanym i obszernym asortymencie. Poniższa galeria pozwala zaprezentować przykładowe realizacje dotychczas przez firmę przygotowane.

Daje to także szansę na zweryfikowanie ogromnego zakresu naszych usług, w ramach których wykonujemy kuchnie na wymiar w każdym stylu. W przedstawionej galerii znajdują się projekty w stylu retro, rozwiązania tradycyjne w formie i kolorystyce, ale także nowoczesne rozwiązania w śmiałych barwach i oryginalnych liniach.

Nasza galeria jest również potwierdzeniem, że jako ceniony producent kuchni nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Tanie meble kuchenne wykonane z nietrwałych materiałów nie znajdują miejsca w naszej ofercie. Zawsze pracujemy z najwyższą precyzją oraz wykorzystujemy jakościowe płyty MDF, lakierowane i laminowane. Jednakże dbając o zadowolenie naszych Klientów stale utrzymujemy doskonały stosunek ceny do jakości, co w rezultacie sprawia, że propozycje naszej marki reprezentują najwyższą trwałość i elegancję przy zachowaniu niewielkich kosztów.

KUCHNIE NOWOCZESNE

Wykonujemy zabudowy uwzględniające współczesne trendy w zakresie wnętrzarstwa. Projektujemy kuchnie nowoczesne oraz wprowadzamy je w życie w postaci starannie wykonanych mebli. Powstają na bazie wytrzymałych materiałów. Fronty z lakierowanego MDF-u dają wiele możliwości aranżacji. Umożliwiają dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta, pod kątem kolorystyki oraz rysunku.

Komponenty odznaczają się prostotą konstrukcji. Wyraża się to w pozbawionych zdobień powierzchniach, minimalistycznych okuciach. Wzbogaceniem całej formy są barwy, struktura, wzór powierzchni. Wykonujemy pełne zabudowy, a także modne od kilku sezonów wyspy. Proponujemy ciekawe technicznie rozwiązania, usprawniające funkcjonalność komponentów.

37

45

55

54

1

5

9

10

15

17

21

36

58

65

66

67

68

70

75

78

79

80

81

86

85

KUCHNIE TRADYCYJNE

Tworzymy meble kuchenne w tradycyjnym wzornictwie. Zwracamy w tym wypadku szczególną uwagę na połączenie klasycznego stylu ze współczesną funkcjonalnością. Udaje nam się osiągnąć to dzięki bardzo dobrym projektom, opracowywanym w zgodzie z potrzebami oraz wymaganiami naszych Klientów. Fronty powstające na bazie MDF-u posiadają charakterystyczne wyżłobienia i wzbogacone są o stylizowane okucia.

Wszystkie elementy tworzą spójną całość, odzwierciedlającą typowe dla tradycyjnego stylu cechy. Wprowadzają atmosferę przytulną, domową, przypominającą nieco modele rustykalne bądź folklorystyczne. Przeważa w tym przypadku wzornictwo oparte o folie drewnopodobne z wyraźnie zaznaczonym rysunkiem. Komponenty wzbogacamy o nowe rozwiązania techniczne, starannie zamaskowane.

3

4

11

20

22

26

27

30

31

39

40

41

42

46

50

57

59

60

63

69

72

77

KUCHNIE KLASYCZNE

Klasyczne kuchnie charakteryzują się ponadczasową elegancją, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak klasyka nie oznacza przestarzałych rozwiązań. Współczesne kuchnie o tradycyjnym wyglądzie są nowoczesne w środku, wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy, które znacznie usprawniają pracę w kuchni. To doskonałe połączenie piękna przeszłości z jakością przyszłości.

Nietrudno zauważyć, że dominującą barwą wśród klasycznych kuchni, jest biel. To ona nadaje meblom elegancki styl i podkreśla detale. Dodatkowo wnosi do wnętrza poczucie lekkości i czystości, dodaje jej przestrzeni. Spośród klasycznych kuchni, możemy wybrać modele mocno zdobione lub o prostszej formie.

W klasycznej kuchni nie może zabraknąć witryn, które dodadzą aranżacji elegancji, ale pozwolą też wyeksponować piękną porcelanę czy kryształy. Jeśli szkło w meblach jest dla nas zbyt zdobnym elementem, można wybrać witrynę, której wnętrze przesłonięte jest cienką kratką. To drugie rozwiązanie jest szczególnie popularne w kuchniach w angielskim stylu. Doskonałym uzupełnieniem klasycznej kuchni są także ozdobne cokoły górne.

Zobaczcie jak piękna może być klasyczna kuchnia.

6

8

18

19

25

29

32

34

35

38

43

44

49

52

53

61

64

73

74

76

83

KUCHNIE MINIMALISTYCZNE

Charakteryzuje niewielka ilość sprzętów o czystej, prostej formie, najczęściej umieszczanych nad podłogą, zawieszonych na ścianie lub postawionych na cienkich metalowych nóżkach albo umocowanych na kółkach. Wyposażenie kuchni jest wygodne w obsłudze i dla wszystkich przyjazne (także dla osób starszych i niepełnosprawnych). Szafki o funkcjonalnych wnętrzach (półki, szuflady, pojemniki) mają fasady zupełnie pozbawione ozdób. Najczęściej są to transparentne osłony parawanowe ze szkła zmatowionego lub tworzywa sztucznego.

Prostota formy mebli jest wyraźnie podkreślona doskonałym wykonawstwem przy użyciu bardzo skromnej palety materiałów, ale za to ze szczególną dbałością o detal. Dominuje jasne drewno drzew liściastych, zmatowione szkło, aluminium i stal nierdzewna. Wszystkie używane materiały zachowują swoje naturalne barwy i odcienie. Dzięki temu wnętrze kuchenne utrzymane jest w jasnej, spokojnej kolorystyce i panuje w nim nastrój całkowitego wyciszenia.

2

7

12

13

14

16

23

24

28

33

47

48

51

56

62

71

84

82

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI:

Filmy produktowe ⇓

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.