Meble łazienkowe

Home » Meble łazienkowe

Łazienka? Powinna być piękna ale i funkcjonalna!

Co jest naszym priorytetem? Wysoka jakość wykonania, wyrafinowana estetyka ale i kreatywne rozwiązania aranżacji przestrzeni. Poniższa galeria pozwoli Państwu zapoznać się z naszymi niektórymi realizacjami. Da to szansę na zweryfikowanie ogromnego zakresu naszych usług, w ramach których wykonujemy meble łazienkowe na wymiar w różnym stylu. 

Zajmujemy się produkcją mebli łazienkowych na zamówienie – przygotowujemy zabudowę łazienek według zapotrzebowania naszych klientów. Dostępne u nas meble łazienkowe na wymiar zawsze dopasowujemy do wskazanej przestrzeni, aby całkowicie funkcjonalnie ją zagospodarować, nawet jeżeli jest ona nietypowa.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • szafki umywalkowe

  • umywalki na wymiar

  • szafy stojące

  • słupki

  • zabudowy wnęk

 

Z czego najlepiej je wykonać aby nadawały się do łazienki?

Zacznijmy od frontów – proponujemy Państwu fronty drewniane, foliowane, lakierowane, a także fronty z płyt laminowanych o podwyższonej wytrzymałości.

Jeżeli chodzi o blaty dostępne u nas są zarówno laminowane, jak i drewniane, kwarcogranitowe i kompozytowe. Zwłaszcza te ostatnie to bardzo ciekawa alternatywa dla pomieszczenia, w którym panuje wilgoć. Są one bowiem nieporowate i wodoodporne. Cechuje je także duża odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a także działanie większości środków chemicznych.

Tak jak w przypadku mebli kuchennych, tak i w łazienkach stosujemy okucia renomowanych firm, takich jak Blum, Hettich czy GTV.

Ergonomie i funkcjonalność w łazience pomagają uzyskać naszym klientom akcesoria firmy PEKA.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI:

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.