Najczęściej zadawane pytania

Home » Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania ⇓

Aby ułatwić naszym klientom podjęcie decyzji o zakupie mebli na wymiar postanowiliśmy zebrać najczęściej zadawane pytania i na nie odpowiedzieć. Jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie – skontaktuj się z nami
1.Projekt i wycena mebli
  • Czy istnieje możliwość wykonania wstępnej wyceny mebli?

Tak, oczywiście. Wstępna wycena mebli jest bezpłatna, potrzebujemy do niej takich informacji jak: wymiary pomieszczenia, wymiary oraz rodzaj szafek (szuflady/szafki z drzwiczkami na zawiasach/szafka typu cargo), a także materiały z jakich ma być wykonana zabudowa (w przypadku kuchni i łazienki będzie to przede wszystkim rodzaj frontów oraz blatu / w przypadku zabudowy wnęki – wnętrze zabudowy oraz wypełnienie drzwi). Najlepiej do ww informacji dołączyć poglądowy rysunek.

  • Czy istnieje możliwość wykonania u Państwa projektu/wizualizacji?

Tak, koszt wykonania projektu kuchni wraz z pomiarem to 300 zł, zaś samego projektu (na bazie pomiarów klienta) – 200 zł Koszt wykonania projektu szafy/zabudowy wnęki wraz z pomiarem to 200 zł, zaś samego projektu – 100 zł.

  • Od czego zależy cena zabudowy?

Przede wszystkim od użytych materiałów. W przypadku mebli kuchennych i łazienkowych będzie to więc w szczególności: rodzaj frontów, rodzaj oraz wymiar blatów, systemów otwierania (np. Blum tandembox, servo drive lub GTV), wyposażenia szafek i szuflad ( kosze cargo, organizery) oraz akcesoriów dodatkowych takich jak oświetlenia, panele pomiędzy szafkami dolnymi i górnymi itp.

2. Płatności
  • Jak wygląda płatność za meble?

Płatność za zamówienie składa się z trzech etapów. Po zaakceptowaniu przedstawionej przez nas wyceny i projektu, w dniu zawarcia umowy należy wpłacić zaliczkę wynoszącą 40% wartości zamówienia gotówką bądź przelewem. Rozpocznie to proces realizacji.
W dniu dostarczenia mebli do lokalu Klienta pobierana jest pozostała kwota – Klient regulują ją gotówką. W przypadku płatności przelewem – kwota musi być zaksięgowana na koncie przed rozpoczęciem montażu. Po zakończeniu montażu pobierana jest ostatnia opłata – zapłata za montaż.

  • Jaki jest koszt transportu i montażu?

Koszt montażu i transportu ustalany jest indywidualnie – w zależności od stopnia skomplikowania zabudowy. Zazwyczaj jest to jednak nie więcej niż 10-15% wartości zabudowy.

  • Czy istnieje możliwość kupna mebli na raty

Tak, dysponujemy systemem ratalnym.

3. Pomiar
  • Czy przyjeżdżacie Państwo na pomiar?

Tak, każdorazowo po podpisaniu umowy jedziemy na pomiar w celu potwierdzenia otrzymanych, wstępnych wymiarów.

4. Gwarancja
  • Czy zakupione meble objęte są gwarancją? Jakie są jej warunki?

Oczywiście, na wszystkie nasze meble dajemy 24 miesiące gwarancji. Zalecamy zapoznanie się z WARUNKAMI GWARANCJI oraz INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA.