O nas

Home » O nas

Drewutnia - firma z tradycją

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE GWARANTEM JAKOŚCI

Firma Drewutnia działa na rynku od 1996 roku. Na przestrzeni lat zdołaliśmy zdobyć doświadczenie, które pozwala nam wykonywać meble kuchenne, łazienkowe, szafy i garderoby najwyższej jakości, solidne i wytrzymałe. Od ponad 10 lat jesteśmy również producentem blatów kompozytowych.  Zajmujemy się wykonywaniem zamówień indywidualnie dostosowanych do Państwa potrzeb oraz wymagań. Pragnąc zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Na każdym etapie produkcji wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, stawiając na profesjonalną oraz solidną obsługę, która poparta jest osobistym zaangażowaniem wszystkich pracowników. Rozpoczynając pracę z Klientem prezentujemy materiały, których możemy użyć do wyprodukowania mebli. Profesjonalnie projektujemy i przedstawiamy w sali projektowej wizualizacje, dzięki której Klient poczuje się jak we własnym domu.  Produkcja mebli odbywa się w dobrze wyposażonym parku maszyn. Zwieńczeniem całego procesu produkcji jest transport wraz z montażem.

TRADYCJA WYKONANIA, NOWOCZESNY DESIGN MEBLI

Do produkcji mebli używamy najlepszych materiałów oraz elementów. Współpracujemy z wiodącymi producentami akcesoriów i elementów meblowych, takimi jak BLUM, SEVROLL czy PEKA, jak również materiałów: KERROCK, CORIAN, STARON, a także FORNER, EGGER czy KRONOSPAN. Największy nacisk kładziemy na jakość wykonywania mebli, a także ich funkcjonalność oraz design.

NIE TYLKO DO DOMU

Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego ale także do firm, instytucji, biur projektowych czy deweloperów. Wykonujemy meble oraz blaty do obiektów użyteczności publicznej – hoteli, urzędów, obiektów medycznych. Wyposażamy również mieszkania pokazowe.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą – zapraszamy do kontaktu!