Orac decor

Home » Orac decor

Pokaż kim jesteś.

Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek mieszkasz masz swój charakter, swoją osobowość i chcesz to pokazać zarówno w domu jak i wśród otoczenia, w którym się znajdujesz. Znajdź swój własny styl i wyróżnij swoją osobowość. Niezależnie od tego czy preferujesz nowoczesny czy pełen charakteru klasyczny styl, prezentowana przez nas kolekcja pełna jest eleganckich gzymsów, stylowych i oryginalnych listew zarówno przypodłogowych jak i sufitowych oraz innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych, które sprawią, że twój dom zmieni się w pełny charakteru dom twoich marzeń. Spraw, aby stał się on wyjątkowym miejscem, które mówi kim jesteś i jak podchodzisz do życia.

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są niezbędnym elementem w każdym domu. Doskonale maskują pęknięcia na styku ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń.

Listwy przypodłogowe przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli została zaprojektowana tak, by w bezpieczny i elegancki sposób móc ukryć plączące się po domu kable elektryczne. Służą również do zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych.

 

 


Profile wielofunkcyjne

Profile wielofunkcyjne to elementy wszechstronnego zastosowania. Jeden i ten sam element może być przeznaczony jako sztukateria ścienna, listwa przypodłogowa, profil, czy gzyms. Są proste i szybkie w montażu.

Przy odrobinie pomysłowości można nawet ich użyć do stworzenia zdumiewająco pięknej boazerii – nowoczesnej, prostej i eleganckiej.

 

 

 


Listwy oświetleniowe

W tej kategorii oferujemy szeroki zakres produktów oświetleniowych. Elementy pomalowane potrafią stworzyć jedność z zainstalowanym oświetleniem. W ofercie posiadamy gzymsy, specjalne wnęki oświetleniowe, elementy do pełnych systemów oświetleniowych.