Panele winylowe LVT

Home » Panele winylowe LVT

W dzisiejszych czasach, kiedy oczekiwania klientów nieustannie wzrastają, pragniemy przedstawić Państwu najnowocześniejsze rozwiązania podłogowe dostępne na rynku.

Właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu, którym są panele LVT. Charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki eksploatacyjne powierzchni. Jeżeli już mowa o eksploatacji to warto nadmienić, że panele LVT są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonale nadają się do konfiguracji z ogrzewaniem podłogowym, są  antystatyczne i wodoodporne. Ich wytrzymałość poparta jest dokładnymi badaniami i certyfikatami. Nie należy zapominać również o wizualnych zaletach, jakie posiadają panele LVT. Precyzja wykonania, dbałość o każdy szczegół, różnorodność wzorów, perfekcyjne odwzorowanie drewnianej faktury sprawiają, że każde wnętrze zyska unikalny charakter.

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą najwyższej jakości paneli LVT. Szeroki wybór, kolorów i struktur pozwala na tworzenie niesamowitych kompozycji, również z innymi rodzajami pokryć podłogowych takimi jak wykładziny dywanowe. Możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Ciche i miękkie pod stopami zapewnią niezrównany komfort użytkowania. Mogą Państwo wybierać spośród kilku prestiżowych kolekcji, więc każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb

.