Salon

Home » Salon

Drodzy Klienci,

w naszym salonie ekspozycyjnym znajdziecie niezwykle bogatą ofertę z zakresu aranżacji i wyposażenia wnętrz. Drewutnia Loft Galeria Wnętrz prezentuje najciekawsze propozycje w aranżacjach i służy wsparciem ekspertów.

Co znajdziecie w naszej ofercie?

  • meble na wymiar: meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy i zabudowy wnęk, garderoby, drzwi przesuwne,
  • blaty kompozytowe – innowacyjne blaty, które idealnie nadadzą się do kuchni, łazienki czy też wnętrz komercyjnych,
  • umywalki kompozytowe – wykonywane na indywidualne zamówienie,
  • inne blaty: blaty kompaktowe, blaty laminowane, blaty drewniane, konglomeraty kwarcowe, spieki kwarcowe
  • system elfa – wysokiej jakości szwedzki system przechowywania, który świetnie uporządkuje garderobę, spiżarnię czy garaż, ale także sprawdzi się w pralni i przedpokoju
  • panele winylowe (Luxury Vinyl Tiles) – wysokiej jakości, luksusowe panele podłogowe, które charakteryzuje nie tylko wyrafinowany design ale także wyjątkowa odporność oraz szereg cech użytkowych,
  • sztukaterię Orac Decor – litwy przypodłogowe, oświetleniowe, dekoracje sufitowe, gzymsy, dekoracje ścienne,  panele ścienne, elementy dekoracyjne
  • skrzynie i drobne ozdoby wykonane ręcznie z litego drewna,
  • obrazy bydgoskiego artysty Krzysztofa Krawca.

 

Studio mieści się w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 42 (przesmyk pomiędzy ulicami Gdańską a Libelta).

 

Nasze piętrowe studio to ponad 200m2 ekspozycji mebli, blatów i innych elementów wyposażenia wnętrz.

Co znajdziecie Państwo w Lofcie Drewutnia?

 

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE PEŁNOMETRAŻOWYCH KUCHNI

 

Nasze przykładowe zabudowy kuchenne posiadają wszystko co warto zobaczyć przed podjęciem decyzji o wyglądzie czy projekcie kuchni – wyposażone są w sprzęt AGD, okucia, akcesoria meblowe oraz pozostałe wyposażenie.

Odwiedzając nasz salon ekspozycyjny możecie Państwo zapoznać się z większością stosowanych rozwiązań: od standardowego otwierania szafek, poprzez mechaniczne wspomaganie otwierania tip-on po elektryczne wspomaganie otwierania system servo-drive. W kuchniach umieściliśmy różne rodzaje podnośników szafek górnych: aventosy HKS, HF, HL. Wnętrza szafek wyposażone zostały w akcesoria renomowanej firmy PEKA: różne rodzaje wyciągów cargo „15”, wyciągów do szafek narożnych (magic corner, le-mans), wyciągów typu cargo do szafek wysokich czy segregacji odpadów. Przy tworzeniu ekspozycji naszym zamiarem była możliwość pokazania Państwu wielu rozwiązań, tak abyście mogli świadomie podjąć decyzję na temat tego, które rozwiązania najbardziej Wam odpowiadają i które chcecie zastosować w swojej kuchni.

 

:

 

Posiadamy także wszystkie niezbędne wzorniki oraz próbniki materiałów, dzięki którym możecie Państwo zapoznać się z rodzajami oraz kolorystyką blatów (kompozytowych, laminowanych, kompaktowych, drewnianych, konglomeratów oraz spieków kwarcowych), płyt laminowanych i innych, frontów meblowych, a także uchwytów i wszystkich innych niezbędnych materiałów oraz półproduktów.

 

 

Nasza Galeria podzielona została na dwie części: na parterze znajdą Państwo ekspozycję kuchni, ekspozytory materiałów oraz miejsce, w którym projektujemy meble. Piętro loftu zostało zaaranżowane na ekspozycję szafek łazienkowych, szaf oraz pełnowymiarowych garderób. Tutaj też możecie Państwo zapoznać się z system Elfa, którego od wielu lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz produktami Orac Decor, a także z wzorami podłóg winylowych. 

 

Ekspozycja mebli łazienkowych oraz blatów kompozytowych z wbudowanymi umywalkami z tego samego materiału.

 

 

Aranżacje dwóch przykładowych garderób – mniejsza z wykorzystaniem systemu Elfa Classic oraz większa z elementami ekskluzywnego systemu Elfa Decor. System Elfa daje nieograniczone możliwości aranżacyjne – wszystkie elementy funkcyjne zamocowane są na wspornikach, które można w łatwy sposób demontować. Dzięki temu cały system można w łatwy sposób przearanżować, czy stworzyć od nowa. Oprócz garderób postanowiliśmy pokazać również przykładowe zabudowy wnęk. Poza tradycyjną szafa z drzwiami przesuwnymi, możecie Państwo zobaczyć również szafę kątową oraz szafę pod skosem.

 

 


 

Naszym celem jest to, żeby klient czuł się u nas wyjątkowo i komfortowo. Zdajemy sobie sprawę, że dla większości z Państwa urządzenie domu jest dużym wyzwaniem, dlatego stajemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Cały czas się rozwijamy i dążymy do tego, aby stworzyć miejsce, w którym znajdą Państwo duży wybór wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz, zostając jednocześnie miejscem kameralnym, do którego chce się wracać.

Zapraszamy do odwiedzenia nas – czekamy na Państwa przy ul.Gdańskiej 42 (przesmyk pomiędzy ul.Gdańską a Libelta). Zapraszamy!

 


 Wydaję się Państwu, że skądś kojarzycie te wnętrza? A czy zdarza się Państwu czasem oglądać telewizję regionalną? Jeżeli tak to nic dziwnego! Poniżej nasza reklama telewizyjna, która cyklicznie jest tam wyświetlana.

 

 

Przyjdź a zobaczysz i dowiesz się o wiele więcej !