System ELFA

Home » System ELFA

 niech nie ogranicza Cię wyobraźnia


Systemy przechowywania dla każdego pomieszczenia – jesteśmy oficjalnym dystrybutorem systemu elfa

Elfa od wielu lat tworzy inteligentne, wykonane na miarę systemy przechowywania. Systemy stworzone są po to, aby uczynić życie łatwiejszym. Nowoczesna, funkcjonalna konstrukcja inspiruje i ułatwia stworzenie systemu, który będzie pasować do wszystkich użytkowników w dowolnym pomieszczeniu. Kiedy wszystko ma swoje miejsce, życie wydaje się o wiele prostsze.

Gama produktów obejmuje wykonane ścienne lub wolnostojące systemy garderób jak i wnętrz szaf. Wykorzystać ją również możemy w pokoju dziecięcym, przedpokoju, domowym biurze, salonie, sypialni czy garażu lub pralni,  Dla optymalnego przechowywania możliwe jest łączenie i adaptowanie wszystkich produktów.

 

Sypialnia = Garderoba

Dobrze zorganizowana garderoba czyni dzień prostszym.

Twoja sypialnia ma być oazą spokoju, miejscem odpoczynku. Czy jest ona zagracona odzieżą treningową, koszulkami i rozrzuconym po podłodze lub na krzesłach praniem? Nadszedł czas, aby znaleźć lepsze rozwiązanie.

Rano musisz szybko znaleźć parę skarpetek, po południu możesz zechcieć założyć dres, a wieczorem wyciągnąć ubranie na trening i wrzucić je później do kosza na pranie. Jeśli nie dysponujesz inteligentnie rozplanowanym systemem przechowywania ubrań, to prędzej czy później czeka Cię chaos.

Sekret stojący za funkcjonalnym przechowywaniem ubrań to szczegółowo zaplanowany system, jak wybierasz ubrania. Każdy przedmiot od początku musi mieć swoje miejsce. Na przykład: jeśli nie możesz znaleźć pasujących skarpetek, włóż je do płytkich koszy, w których będą doskonale widoczne. Podziel kosze przegrodami, aby posegregować skarpetki.

Z przodu garderoby możesz zamontować praktyczne, gustowne drzwi przesuwne. Wybierz kolor lub gatunek drewna, aby uzyskać wygląd, o jakim marzysz. A teraz się zrelaksuj!

Pokój dziecięcy

W kwestii przechowywania, pokój dziecka może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Aby utrzymać porządek w pokoju dziecka, funkcjonalny i bezpieczny system przechowywania jest niemalże niezbędny. Dla większości rodzin podnoszenie z podłogi klocków Lego, kredy, koralików, samochodzików i ubrań to norma. Dzięki półkom, koszom i różnego rodzaju haczykom, które bez problemu można przemieszczać i adaptować adekwatnie do wieku i wzrostu dziecka. Dzięki temu zawsze będziesz przechowywać rzeczy w najlepszy możliwy sposób, bez konieczności bezustannych zmian. Wieszanie rzeczy na wieszakach bocznych zamiast zwykłych wieszakach może okazać się dla dziecka o wiele prostsze. Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń, istotne będzie systematyczne sortowanie, zostawianie, oddawanie i wyrzucanie rzeczy. Segregowanie klocków Lego według kolorów na małych półkach w organizatorze może okazać się świetnym pomysłem. Stwórz przestrzeń do zabawy i rozwijaj kreatywność dzięki szerokiej gamie produktów Elfa do pokojów dziecięcych.

 

Pralnia i suszarnia

Najgorszy w praniu jest częsty brak miejsca na sortowanie brudnych ubrań i złożenie czystych. Dodatkowo pod ręką musisz mieć proszek do prania, płyn do płukania, detergenty i torby na pranie, żelazko i deskę do prasowania. A jak znaleźć miejsce na zgubione skarpetki, nie mówiąc o pozostałych rzeczach, które trafiają do pralni?

Dobrze zaplanowana przestrzeń pralni w znacznym stopniu ułatwia pranie

Niezależnie od dostępnego miejsca, możesz skorzystać z wieszaków do suszenia, toreb i koszy mesh, płytkich półek i właściwie dopasowanego systemu półek. Pranie przestanie już być takim problemem!

Inteligentne rozwiązanie do pralni

Dobry wstęp do dobrze zaplanowanej prali to przestronne półki i kosze wysuwne, zarówno na szynę pionową, jak i w ramie kosza. Porządkowanie i przechowywanie rzeczy oraz produktów wykorzystywanych w pralni staje się wtedy prostsze. Zadbaj o wystarczającą przestrzeń do sortowania i składania prania. Melaminowe półki dobrze sprawdzają się w połączeniu z systemem wieszanym. Do wyboru są również praktyczne półki wieńczące stojaki koszy. Brudne rzeczy można przechowywać w koszach materiałowych lub torbach mesh na ubrania.

Garaż

Chciałbyś powiesić wszystkie narzędzia według rozmiaru i w trakcie zimy trzymać opony letnie w specjalnym, przeznaczonym tylko dla nich miejscu? Dla wielu osób garaż stał się miejscem przechowywania wielu rzeczy, przez co brakuje w nim miejsca na samochód. Marzenie o posegregowanych narzędziach i sprzęcie ogrodowym, który jest zawsze pod ręką wydaje się być nierealne. A może by tak pomyśleć, jak uporządkować garaż i schowek? Pory roku się zmieniają, a wraz z nimi potrzeby – dzięki funkcjonalnemu systemowi przechowywania możesz sprostać swoim całorocznym potrzebom.

Zmieniaj sposób przechowywania w zależności od pory roku.

Latem potrzebujesz szybkiego dostępu do węża ogrodowego, torby na kije golfowe i kosiarki. Zimą z kolei będą to narty, sanki i łopata. Połącz półki z haczykami na narzędzia,hakami na rowery, wspornikami i nakładkami na opony i organizatory i stwórz przestrzeń dla każdego przedmiotu. Spełnienie marzeń może okazać się tak proste jak pozbycie się wszystkich rzeczy, które wylądują w garażu. System przechowywania na ścianie uwalnia przestrzeń na podłodze i czyni ją łatwo dostępną.

Przedpokój

Kurtki, czapki, rękawiczki, torby, ubrania treningowe, buty, listy, klucze, smycz dla psa i deskorolki. Uporządkowanie rzeczy dla całej rodziny na ograniczonej przestrzeni może okazać się wyzwaniem. Dlatego warto zainwestować czas w zastanowienie się nad zaadaptowaniem przestrzeni do przechowywania na przedpokoju.

System przechowywania na przedpokoju może składać się z wieszaków, półek na czapki i pojemników na nieduże przedmioty. Które ubrania najlepiej wyglądają na wieszakach? A co powinno wylądować na haczykach? Możesz dopasować wysokość do wymagań. Np. możesz odłożyć ubrania dzieci na wysokości dopasowanej do ich wzrostu. Stwórz miejsce dla każdego członka rodziny wykorzystując półki/kosze z podpisaną etykietą, aby utrzymać w przedpokoju porządek. Nie zapomnij o gościach – wieszak boczny może okazać się doskonałym rozwiązaniem.

Jeśli Twój korytarz jest wąski, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Stworzone zostały produkty z przeznaczeniem specjalnie do wąskich przestrzeni.

A może chcesz schować swoje ubrania i rzeczy za drzwiami przesuwnymi? Można je zamontować we wnęce lub zbudować szafę wykorzystując panele boczne, abyś mógł dopasować system do warunków.

Domowe biuro

Gabinet, pokój hobby, kącik kreatywny lub do robótek ręcznych – przestrzeń mająca wiele zastosowań. Wszystko w zależności od pory dnia. Niezależnie od przeznaczenia domowego biura, porządek musi być. Możesz uniknąć bałaganu na biurku i półkach na książki i skoncentrować się na ważnych i przydatnych rzeczach, które możesz stworzyć.

Zrezygnuj z biurka i zorganizuj system przechowywania na ścianie, aby zwolnić miejsce na podłodze, stworzyć przestrzeń i odświerzyć pomieszczenie, co wpłynie na kreatywność. Jeśli nie masz wolnej ściany, system wolnostojący Freestanding będzie inteligentną alternatywą. Stwórz przestrzeń roboczą z półkami i połącz ją z organizatorami i koszami, aby znaleźć przestrzeń na wszystkie swoje rzeczy. Nieduże transparentne pudełka są doskonałe do przechowywania koralików i innych małych rzeczy, które łatwo zgubić.

Kolejna sugestia – jak wykorzystać niezagospodarowane ściany i tył drzwi. Wybór systemu ścienno drzwiowego Elfa może pomóc uporządkować rzeczy takie jak długopisy, spinacze do papieru, zszywacze i inne ważne dokumenty na minimalnej przestrzeni.

Kuchnia

Kuchnia to nowe centrum domu, naturalne miejsce, w którym zbiera się cała rodzina. Wszystko, od kieliszków do wina, po najlepszą porcelanę, serwetki i ręczniki kuchenne – nie wspominając o książkach kucharskich – możesz trzymać w swojej kuchni. Czasami znalezienie miejsca na wszystko może okazać się niemożliwe. Jednak istnieją kreatywne rozwiązania, dzięki którym uzyskasz dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz.

Wszystko w zasięgu wzroku

Przechowywanie na ścianie za drzwiami przesuwnymi stwarza mnóstwo miejsca i może stać się doskonałą częścią wystroju wnętrz i ogólnego wyglądu kuchni. Stwórz ciepłą atmosferę wykorzystując niektóre z drewnianych drzwi przesuwnych lub użyj kolorów, aby stworzyć indywidualny styl. Za drzwiami przesuwnymi możesz stworzyć miejsce na cokolwiek chcesz, aby w kuchni mieć wszystko pod ręką. Zrób miejsce na ręczniki kuchenne, ręczniki papierowe i konfitury lub na rzeczy do recyklingu.

Otwarta przestrzeń przechowywania

Jeśli nie masz wolnej całej ściany, możesz wybrać mniejsze systemy przechowywania. Otwarta przestrzeń przechowywania w kuchni może okazać się praktyczna i gustowna. Rzeczy, których potrzebujesz są zazwyczaj pod ręką, a te, które chcesz wyeksponować nadają pomieszczeniu własnego stylu. Dlaczego by nie umieścić ulubionych naczyń i książek kucharskich na półce?

Salon

Salon nie jest już miejscem, w którym oglądasz wyłącznie telewizję. Wspólne spędzanie czasu przybrało nowe formy – odrabianie pracy domowej, słuchanie muzyki i surfowanie po kanałach. Dzieje się tu dużo, stąd potrzeba miejsca. Łatwo zatracić się we wszystkich rzeczach, które w dzisiejszych czasach pojawiają się w salonie.

A może by tak schować półki na książki, elektronikę itd. Za drzwiami przesuwnymi? Drzwi mogą się wtopić lub wyróżnić się za pomocą kolorów i materiałów, które odzwierciedlą charakter pomieszczenia. Jeśli chcesz wyeksponować swoje rzeczy, możesz zbudować półki w systemie wieszanym, szynie pionowej V, wspornikach i półkach ażurowych.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Drewutnia Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Drewutnia Sp. z o.o.