Szafy i Garderoby

Home » Szafy i Garderoby

SZAFY WNĘKOWE I GARDEROBY NA WYMIAR

Szafy wnękowe na wymiar pozwalają wykorzystać całą powierzchnię ściany, a dzięki np. przesuwanym drzwiom w żaden sposób nie ograniczają pozostałej przestrzeni pomieszczenia. W zależności od potrzeb pełnić rolę szafy na ubrania, schowka na buty czy miejsca na pościel. Wysokiej jakości materiały, zastosowane do ich produkcji, sprawiają, że stanowią ozdobę każdego pomieszczenia.

Przy produkcji szaf wykorzystujemy materiały najlepszej jakości – wiodących i docenianych producentów. 

WYKONAMY DLA CIEBIE :

  • szafy do zabudowy z klasycznymi wypełnieniami z płyty laminowanej, lustra
  • szafy na wysoki połysk z frontami z płyty lakierowanej 
  • szafy narożnikowe
  • funkcjonalne garderoby
  • zabudowy skosów (poddasza)

Zabudowa wnęk – idealne meble na zamówienie dla Twojej przestrzeni

Zaletą naszej oferty jest produkcja mebli wnękowych na zamówienie o określonym wymiarze, dzięki czemu to właśnie meble dostosowują się do Twojego wnętrza, a nie na odwrót. Doskonale wiemy, że każdy dom ma do wykorzystania swój potencjał na zabudowę wnęki, przestrzeni narożnej czy wolnej ściany. Są to miejsca, gdzie można lokować meble wnękowe na wymiar. Przestrzeń sama podpowiada, gdzie można umieścić np. szafę.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE SZAF NA WYMIAR, GARDERÓB I ZABUDÓW WNĘK

Projektanci z naszej firmy w Bydgoszczy są w stanie wychwycić potencjał pomieszczeń, umożliwiający zabudowę określonymi meblami wnękowymi. Polecamy szczególnie szafy wnękowe o wymiarze, który idealnie wypełni pustą i nieużywaną przestrzeń. Dodatkowe wyposażenie szaf w drzwi przesuwne pozwala lepiej wykorzystać wnęki domu lub mieszkania, a tym samym zachować więcej przestrzeni.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność  administratora i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody administratora.